החזרות והחלפות:

חשוב לנו שתיהנו מהפריטים שאתם רוכשים באתר ולכן אנחנו מאפשרים לכם החלפה או החזרה פשוטה ונוחה עד 365 יום מתאריך רכישת המוצר. במידה ותרצו להחליף פריט שנקנה באתר,ניתן להגיע לחנות שלנו ברחוב קינג גורג 10 בתל אביב. אפשרות נוספת היא להזמין שליח שיאסוף את המוצר/ים יחליף לכם בעלות של 50 אחוז ממחיר משלוח רגיל.אנא צרפו חשבונית קנייה בעת זמן ההחלפה.

ניתן לבצע החזרה או החלפה של פריט שנקנה באתר טישרט קינג גורג בכפוף לתנאים הבאים:

הפריט ללא פגם או נזק.

לא נעשה כל שימוש בפריט.

הפריט יוחזר באריזתו המקורית.

הפריט עם תווית כפי שהתקבל.

לא תתאפשר החלפת/החזרת פריט שנעשה בו שימוש.

אפשר לבצע החלפה או החזרה של פריט עד 365 יום מתאריך רכישת המוצר.

 

אנחנו עושים כל שביכולתנו לשמור על מלאי זמין על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוח. לעיתים בעקבות מקרים שלא בשליטתנו ייתכנו מצבים של מוצר שאזל ממלאי החברה. במקרים כאלה הזמנתכם עלולה להתבטל על ידינו. אל דאגה, שירות הלקוחות שלנו ייצור אתכם קשר לבירור ולעדכון.
פרטי התשלום אותם הזנתם לא אושרו על ידי חברת כרטיסי האשראי? גם במצב כזה שרות הלקוחות שלנו יצור אתכם קשר.

חשוב לנו להדגיש שלעיתים בגלל הרכבי החומרים השונים של החולצות/גרביים/גופיות ועוד המוצגות באתר ותנאי תאורה שונים בין הצילום בסטודיו לבין התנאים היום יומיים, יכולים להיווצר הבדלים בגוונים של הצבעים. אנו עושים כל שביכולתנו להציג את המוצרים בתנאי התאורה הטבעיים ביותר.

 

החזר כספי על פריט שהוחזר יתבצע בתוך 14 ימי עסקים ולפי צורת התשלום בהזמנה. בתשלום בכרטיס אשראי הזיכוי יתבצע בכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה ובאותם תנאים.